Novinky.. =)

11. května 2010 v 16:06 | Miss Zipka Upírka temná
Zdravím lidičky, omlouvám se, že tu nemáte mooc novinek poslední dobou.. neměla jsem mooc.. náladu =D .. takže tady... pár novinek.. všechno dobré zprávy =)) 


1.7. - premiéra Eclipse, to už asi většina ví =)) kdo půjde na premiéru? =)) Pobavte se v komentářích =)) Já určitě =D 

30.6. - vyjde New Moon na DVD =P hned letím do obchodu... už jsme se načekali doost, konečně nám to sem hodí =)) 

S. Meyerová dokončila knihu Short Life Bree Tanner =)) Knížka je o mladé upírce Bree.. s kterou se setkáme v Eclipse, ti co četli knížku vědí o koho jde.. v knížce bude popsáno spoustu věcí, které Bella až se v Rozbřesku stane upírkou, nikdy nezažije. Totéž, ti co četli, vědí =)) Takže je určitě na co se těšit.

Dále také dokončila kníížku Midnight Sun (půlnoční slunce) ... je to vlastně první díl (Stmívání) akorát z pohledu Edwarda Cullena =P Jistě jste si všimli že všechny knížky jsou z pohledu Belly.. až na Rozbřesk... =))

Dále také Stephenie začíná pracovat na Full Moon.. (úplněk) což bude Nový měsíc z pohledu Jacoba =))  =PP to bude takýý boomba...

A jako poslední mám.. alespoň pro mě uplně čuprovou zprávu =)) Stephenie slíbila.. s radostí, že Midnight Sun.. asi is Short Life Bree Tanner... doufám že i Full Moon.. budou zfilmovány =))  Slíbila, že určitě do rolí obsadí zase Roberta Pattinsona, Kristen Stewart a Taylora Lautnera =)) já doufám že i ostatní... =* 

Takže podle mě čupr zprávičky =)) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama